Paiseje muzikore orgjinale

Shitet nga: Visi 14 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Denon
Modeli: Model Tjeter
Shes paiseje muzikore orginale.zmadhues zvoqnika mikseta mic sorund sistem 2.1 dhe 5.1 zmadhues per lokale te ndryshme zvoqnika aktiv dhe passiv zvoqnika me bluetooth usb aux mic etj.kablla orgjinale.mbajtesa per zvoqnika statik dhe levizese kasetofon pajaqalla zvoqnika kablla per vetura etj.
Shikoni fotot kon.+38344656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim