Paiseje muzikore orgjinale

Shitet nga: Visi 14 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Denon
Modeli: Model Tjeter
Shes paiseje muzikore.zmadhues zvoqnika mikseta sorund sistem.zvoqnika aktiv dhe passiv zmadhues per lokale te ndryshme zvoqnika me bluetooth usb aux mic.pajaqalla bass zvoqnika kablla per vetura.mbajtesa per zvoqnika kablla orgjinale etj.shikoni fotot kon.. +38344656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim