Paiseje muzikore orgjinale

Shitet nga: Visi 14 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Denon
Modeli: Model Tjeter
Shes paiseje muzikore.zmadhues zvoqnika mikseta mic sorund sistem dvd studio te ndryshme zmadhues per hoteleri kablla orgjinale . Kasetofona pajaqalla bassa zvoqnika kablla per vetura..etj..
Shikoni fotot kon..+38344656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim