shes muziken

Shitet nga: muzik 15 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: JVC
Modeli: JVC XR
e shes ket bufer qesin shum za tmir komplet me zofshnika nqendje tmir jan zofshnikat perveq basi daljet ika diqka defekt kan ba po per momentin si punojn qmimi 55 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim