Paiseje muzikore orgjinale

Shitet nga: Visi 13 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Kenwood
Modeli: Model Tjeter
Shes paiseje muzikore.zmashues zvoqnika mikseta mic sorund sistem dvd studio te ndryshme bluetootha te ndryshum pajaqalla bassa zvoqnika kasetofona me dvd navi per vetura etj.shikoni fotot kon.+38344656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim