Pajaqall (zmadhus i zerit ) per vetura

Shitet nga: Fidan 23 Qer 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Kenwood
Modeli: Model Tjeter
Shes pajaqallen orgjinale e posa ardhur nga gjermania veq u testu dhe nuk u perdor ma gjithqka ne rregull pres bleres serioz per me shum info kontakto ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim