Shes basin+pajaqall urgjent

Shitet nga: Xxx 05 Qer 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

59 EUR   80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Blaupunkt
Shiten pajaqall dhe bas jan gjendje fort tmir bas kan tpaster veq me.i montu per me shum nr ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim