JBL Tune500bt

Shitet nga: Kreshnik Morina 10 Korr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR   95 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JBL
Shes 3 pare JBL te sapoardhur nga Gjermania qmimi per cope eshte 65 euro per me shume info me kontaktoni ne whatssapp ose viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim