Radio Medion

Shitet nga: Argjend 28 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Medion
Radio eshte e re dhe e paperdorur dhe i ka opsionet si: aux, cd, usb, bluetooth etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim