autoradio 7 inch bluetooth aux usb

Shitet nga: ylli 06 Gush 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shes autoradio e pa perdorur me ekran lcd hd 7 inch universal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim