HD Car Amplifier /JL Audio

Shitet nga: Genit 07 Tet 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes JL Audio per vetura
Car amplifier
JL AUDIO A2150
Class A/B
Two channel full range amplifier
Bass boost controls
Amplifier controls
Freq.Hz. 50-200
Cmimi: 100€
📞049420523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim