Mixet

Shitet nga: Ardian 07 Tet 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Sgitet mikseta e re vetem nje her e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim