Paisje per Studio incizim profesionale

Shitet nga: Dardan 21 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes mikrofon Tascam TM-280, Kartele te zerit Tascam US- 2×2 dhe Yamaha Hs7 2 cop.
Paisjet jane ne gjendje te rregullt dhe me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim