Shiten zvoshnikat profesional sistem,2 copa 6600W

Shitet nga: Flamur Reçica 13 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten zvoshnikat profesional sistem,2 copa 6600W
Jan ne gjendje shume te mir thuja se te ri
Posedon radio,lidhje me usb,cd kart,llaptop,telefon, drita dekorative percjellse te muzikes
Zerim te mjaftushem ne ambijet mesatar
Te interesuarit le te lajmrohen ne nr dhe viber +38349490398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim