Shitet urgjent

Shitet nga: Zogu 06 Gush 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet radio per vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim