Studio Muzikore Profesionale

Shitet nga: Dardan 27 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes studio profesionale per incizim ne Fushe Kosove, me paisje profesionale dhe te reja (me garancion).

Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim