Sunny

Shitet nga: Muhamet 24 Korr 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes audio speaker system sunny me usb bluetooth mp3
SD card dhe mmc card me shum vulume te madhe ja vlen kam dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim