Gramafon

Shitet nga: Gramafon 15 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Shitet gramafoni me qmim shum te volitshum ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim