Paiseje muzikore orginale

Shitet nga: Visi 12 Gush 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Shes paiseje muzikore.zmadhues zvoqnika mikseta mic.zvoqnika aktiv me bllothuf usb mic etj.sorund sistem 2.1 dhe 5.1. Zmadhues per lokale te ndryshme.zmadhues per vetur dhe bass.kartel zeri.
Etj.shikoni fotot kon. +38344656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim