phantom devialet

Shitet nga: raoul 06 Qer 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 255 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Unë e shes Phantom e bardhë në gjendje shumë të mirë pa ndonjë problem. përjetojnë përvojën ultra të dendur të zërit
  ndikim fizik. Ndjeni muzikën me fuqi, qartësi dhe qartësi që nuk arriti kurrë. më kontaktoni nëse jeni i interesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim