Shes Basser ICE CUBEE i ardhuar nga Zvicra

Shitet nga: xxxx 23 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Basseri i ka 550 Wat
pajaqalla i ka 800 Wat

Jan edhe kabullat qe i duhetn per montim ne akumulator dhe kasetofon

Te dyajt jan te montuara per momentin dhe ne funksion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim