IPHONE 6 EXTREM I RUJTUN BAJ NDRRIM ME 7

Shitet nga: XXX Sot 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   119 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6
SHES IPHONE 6
SHUN I RUJTUN
DHE SHUM MIR PUNON
VREJTJE NUMRIN SPELEXON
TJERAT KREJT RREGULL
PERMASHUM THIRR NUMRIN KONTAKTUES
044360555MILAIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim