GOMA R-19

Shitet nga: Nysret Dje 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat shumë të ruajtura janë.
120 euro - 2 copa 245/45/R19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim