Shiten

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Pjesë LITI 09 Korr 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm shitjen e motorrave dhe pjeseve tjera per vetura si: VOLKSWAGEN BMW AUDI SKODA CITROEN RENAULT FORD KIA OPEL TOYOTA NISSAN MITSUBISH PEUGEOT SAAB etj. Si dhe pranojm Porosi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim