GOMA 19

Shitet nga: Nysret 19 Gush 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 19 245/45/ pak te perdorura.
- 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim