Motokultivator 509

Shitet nga: xxxx 15 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 70 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Moto-kultivatorë
shitet motokultivatori 509 ne gjendje te mir ka frezat me munsi zgjerimi sipas hapser qe nevojitet pllug tegat me paisje dhe prekolicen qe nuk esht n foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim