Dolmar

Shitet nga: Dolmar 06 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Shes motor sharren Dollmar 116 ne gjendje shum te mir shpaten dhe zingjirt te ri te paperdorur i ardhur nga Zvicrra +38344325450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim