Rimorkio ''prokolic" për traktor

Shitet nga: Veli 27 Gush 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 49 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 320 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Të tjera
Rimorkio eshte e punuar me shum profesionalizem dhe me parametra teknik te rimorkiove.
Sa i perket ngareksave eshte provuar deri 4.5 ton, por mund te perballoj edhe ma shum.
E ka edhe klipin-kiperin per zbarzje te materialit nga rimorkio.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim