Traktorin komplet URSUSS

Shitet nga: Shes traktorin komplet URSUSS 20 Gush 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 111 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ursus
Shes traktorin komplet URSUSS DHEZ NE QELES DHE KA GOMAT E REJA TE KATERTAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim