Massey Ferguson 6470

Shitet nga: robert 11 Gush 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Masey Ferguson
Modeli: Model Tjeter
MF 6470-4 i ngurtë dhe i mirëmbajtur shitet me një çmim të këndshëm.
traktor shumë i pajisur mirë, vetëm një pronar
rreth 95% e gomave përsëri para dhe prapa.
Këtu, ka edhe tufë të re.
-Art e termit djathë, instalim elektrik për klimat e ftohtë, 120 alternator ka
- Treguesi i rrotullimit
SMS - Ngarkimi i telekomandimit hidr. 110 l / min, 4 rrotullime: 2 ose pr
MP3 player, CD dhe radio me altoparlantë
- Ngrohje e ngrohur
- Hapja e pasqyrave të pasme të pasqyruara në mënyrë elektrike
KOMFORTPAKKE - PLUS / AQ004 AE042 / / AM034 AL009
- Sistemi i kontrollit të energjisë, për të shitur tsjfritt |
- Ekonomia standarde dhe | drift2000 PTO dhe shpejtësia e motorit 1550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim