Alufelge me goma

Shitet nga: besnik 26 Nën 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
225/40/18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim