Gom Pirelli

Shitet nga: Kr 23 Korr 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-   55 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Gom e re per skuter 130 70 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim