Goma per motorr ,kros

Shitet nga: Lorik 08 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten gomat per motorr ose kros , goma e par
90/90 27 ,ndersa goma mbrapa 120/90/17 te ardhura nga zvicrra per me shum info tel.viber +37745846452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim