Goma per motorr

Shitet nga: lorik 08 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten gomat per motorr ,goma e par 120/70ZR18 ,ndersa goma permas 160/70ZR17 jan te ardhura nga zvicrra per me shum info tel.viber +37745846452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim