Goma per motorr

Shitet nga: Gom 16 Pri 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten gomat e motorrit njera 120/70/18 kurse tjetra 120/90/17 10€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim