Goma të ndryshme për scootera

Shitet nga: Florim 21 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Goma të ndryshme për scootera.3 copa 150/70/14,140/70/12.Çmimi eshte per copë.Florim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim