Shitet Biçikleta

Shitet nga: Getuar 03 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes Biçkleten shum e rujtne ne gjendje te rregullt gomat e reja i ka ,12 shpejtesi
Viber/+37745898124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim