Shiten motorra dhe pjes motorrash

Shitet nga: Eli 23 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve

Shiten pjes motorrash honda cbr 1000rr 2007 yamaha R1 /R6 kawasaki zx6r /zx10 suzuki burgman 650 / 400 yamaha majestik 250 /400 yamaha xtx 660c / mt03 660 honda varadero 1000cc yamaha tmax 500/530cc malaguti madison 125 . Dhe cdo
Motorr tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim