Drita për Mercedes Benz C-class 2002

Shitet nga: Xhenga 01 Qer 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shes dritat e Mercedesit C-class 2002 të dyja anëve , të djathtë dhe të majtë. Nëse bleni vetëm një dritë të njërës anë çmimi është 60€, nëse bleni dyjat çmimi është 90€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim