Mos e humbisni këtë mundësi ju lutem !!!

Shitet nga: josica 10 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Ruani ato të rreme në internet ju lutem.

Pershendetje zonje dhe zoteri!

Shmangni të mashtroheni nga huadhënësit e rremë në internet.
A jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare?
Unë jam një huadhënës serioz dhe i sinqertë.
Unë jam llogaritare e zonjës jozica RUBIN në menaxhimin financiar dhe furnizuesit e kredive të vogla dhe anasjelltas. Unë paraqes një ofertë kredie midis individëve për t'ju lejuar të arrini ëndrrat tuaja pa shqetësime.
Unë shkruaj tekstin tim në këtë sit për t'ju ndihmuar të merrni një financim të shpejtë dhe serioz.
Unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtarisht. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtër dhe afatgjatë midis individëve që variojnë nga 1.000 deri në 50,000,000 euro për të gjithë personat
duke qenë serioze në nevojat reale, norma e interesit është 3% vit falas. Unë jap kredi financiare,
Kredi për pasuri të paluajtshme, hua për investime, hua për veturë, hua personale. Unë jam i disponueshëm për të kënaqur klientët e mi në kohëzgjatje maksimale.

Prandaj, nëse keni nevojë për para urgjente, ju lutem përgjigjeni me mua që të mund të ndaj ofertën time.

Faqja e Facebook: https: //www.facebook.com/Losse-Kredieten--334896153870397/

Uebsajti: http: //www.presse-sale.onlc.eK/

adresa e-mail: jozicarubin04@gmail.com


Diten e mire per ju.

përzemërsisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim