Blejm veturat RKS

Shitet nga: AutoTrade 14 Korr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 292 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 Golf,Audi,Mercedes,Bmw,Reno,Fiat,Peugeot .Dergoni Oferten ne viber 📞+383 49 300 273 Targa Kosovare dhe te huaja ch,de,si,fr . Gjindemi ne gjithe Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim