AUTO-01 >Blejm Vetura me Defekte dhe Aksident

Shitet nga: AUTO-01 BLEJM Vetura Sot 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 250 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 777 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur frenim apo motorr prishje prej nga Viti 2000 deri ne vit 2015____________ n'baze vlersimit me RKS APO PA DOGAN Dergo oferten tuaj ne viber ose email tani Transporti eshte i yni gjindem gjindemi ne te gjith vendin Perpaarsi VW BMW AUDI MERCEDES OPEL

KONTAKTO TEK KOMPANIA AUTO-01 049/423444

KONTAKTO TEK KOMPANIA AUTO-01 049/423444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim