BMW 118d ne shitje

Shitet nga: Visar S. 27 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 225 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 100 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shes veturen time te llojit BMW Seria 1 118 dizell kilometrazha: 225.000 origjinale
Amotizerat permas jon Treja, po ashtu perpara diskujt dhe koshnicat treja.
Vetura gjindet ne Gjermani ( afer Mynihut )
Transporti per Kosovë eshte falas
Vetura eshte ne gjendje te mir dhe ka gomat tr veres ( fellnet e veres jon 17 * origjinale te BMW'se dhe i kam bler 1200 € para 4 vitev) po ashtu edhe te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim