Shes Basser ICE CUBEE i ardhuar nga Zvicra

Shitet nga: hshh 01 Pri 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

195 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Basseri i ka 550 Wat
pajaqalla i ka 800 Wat

Jan edhe kabullat qe i duhetn per montim ne akumulator dhe kasetofon

Te dyajt jan te montuara per momentin dhe ne funksion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim