BMW 120 DIESEL M PAKET

Shitet nga: BMW 120 19 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 314 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
SHITET BMW 120 DIESEL M SPORT PAKET RKS
VETURA POSEDON :
XENON
KLIMATRONIK
NAVIGATION PLUS COMAND
ULESE LEKURE ME NXEMJE
GJAMA ELEKTRIK
MBYLLJE QENDRORE
REKARO
TEMPOMAT
SENZOR PARKIMI
SENZOR SHIU
NDEZJE NE DYGME
M PAKET
FELLNE ALUMINI
GOMA TE REJA

VETURA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER OPTIKE DHE TEKNIKE E RUAJTUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim