Larja e tjegullave (qeremideve) vetem 2 euro 1m2

Shitet nga: JE-REALI 06 Maj 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: Seri 1 M Coupé
Pastrimi dhe larja e tjegullave (qeremideve) larja e tullave fasadave te ndryshme si dhe larjen e fasadave te ndryshme strukturale dhe jo strukturale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim