BMW 520d Shitet ose ndrrim me Banes ne F.Kosov

Shitet nga: Adnan 21 Qer 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520
BMW 520d.
Shum i mirmbajtur.
Automatik.
Targa te Suedis.
19500 euro.
Ose ndrrim me Banes ne Fushë Kosovë.
Banesa duhet te jet 1 apo 2 dhomshe max 3.
Kati 1-2 apo 3
Mvarësisht prej qmimit te baneses behet edhe
Kompenzimi shtes.
Veturen mund ta shihni dhe provoni gjat muajit korrik.
Për më shum informata kontaktoni.
Ne Viber +46762755330 Adnani
Ose Kosov 044374379 Bekimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim