🆘Blejm vetura suedeze,gjermane,angleze,zvicrres🆘

Shitet nga: Auto24 18 Qer 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 156 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 222 EUR   6 670 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028 +38349300 273 044865125 Orari nga ora 9:00 deri 21:00 ______________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Transpori eshte i yni sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim