Lt e 220 cdi me dogan homologim regjistrim

Shitet nga: Milot Sot 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shitet kerri mercedes E 220 cdi viti i prodhimit 2013 i po sa ardhur nga zvicrra me dogan homologim dhe regjistrim te pagune me liber servisi me krejt eshte ne gjendje shum te mir per gjdo infrmat kontaktoni ne nr teli ose viber 044 125 200
Lt
Sprinter
Golf 5
Golf 4
Mercedes benz
Audi
Bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim