Renault Megane

Shitet nga: Auto Sallon RAQI Dje 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 199 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
@Auto Sallon RAQI
Shitet Renault Megane 1.5 Dizel
Viti i prodhimit 2010
Me Dogan dhe Homologim
Qmimi: 5.400 Euro
Tel:044777560,049677888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim